Eggyüttműködés a Losonci Területi Tűzoltó Szövetséggel

2020-09-03 10:27:11

2020. augusztus 29-én aláírásra került a Szlovák Tűzoltó Szövetség Losonci Területi Szervezetének és a Nógrád Megyei Tűzoltó Szövetség együttműködési megállapodása.

A Szlovák Losonci területi önkéntes tűzoltóit összefogó Tűzoltó Szövetség és a Nógrád Megyei Tűzoltó Szövetség együttműködési megállapodást kötött, a közös gondolkodás és a szomszédos jó baráti viszony ápolása érdekében, erősítve az önkéntes tűzoltói tevékenység közös pontjait.

A megállapodás megkötése a több éves együttműködés eredménye, mely során több alkalommal vettek részt a szlovák és magyar önkéntesek közös versenyen és egymás rendezvényein.

Cél tehát az együttgondolkodás, és a szomszédos egyesületek tevékenységeink tovább erősítése.